Notebook HP ENVY 13-aq1003nf | silver
Notebook HP ENVY 13-aq1003nf | silver
i7-10510U | 8GB DDR4 | 512GB (M.2) SSD | 13,3″ | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam, HD | Intel UHD | Windows 11 Pro | Silver | IPS | DDR4 | 8GB
€619.00 - s DPH
Nie je na sklade
Záruka 24 mesiacov, TOP stav, 3 kategórie kvality. Toto sú naše repasované počítače, objednávky sú expedované od 1 do 4 dní, nakoľko sa chceme pred odoslaním uistiť, že všetko je ako má byť :).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás.
Ďalšie informácie
| Procesor | i7-10510U |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 512GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webcam | Webcam, HD |
| Grafická karta | Intel UHD |
| Zvuková karta | SOUND |
| Operačný systém | Jack |
| Konektory externé | USB Type-C 3.1, USB 3.1 |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Touchpad | Áno |
| Trieda | Silver |
| Technológia | IPS |
| Rad procesora | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov | 10. Generácia |
| Typ pamäte RAM | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM | 8GB |




